مشخصات فنی پروژه 

نام پروژه: تالار پذیرایی

مکان پروژه: بابل

متراژ پروژه: ۲۸۰ متر مربع

نوع چمن: مدل ویکتوریا

زمان اجرا: ۱۳۹۶

درباره پروژه: انتخاب چمن مصنوعی برای تالارها و رستورانها یک ایده جذاب و اقتصادی است. هم فضا و محوطه تالار و رستوران را متفاوت و زیبا می‌کند و هم به لحاظ اقتصادی ارزش افزوده خوبی را برای این مکانهای تجاری ایجاد می‌کند. بنابراین چمن مصنوعی می‌تواند یک انتخاب بسیار خوب و هوشمندانه برای باغ تالارها و رستورانها باشد. امروزه اکثر این مکانها با انتخاب چمن مصنوعی سعی در زیباسازی هر چه بیشتر محوطه عمومی خود دارند.

چه نوع چمن مصنوعی برای باغ تالارها و رستورانها مناسب است؟ در انتخاب چمن مصنوعی برای باغ تالارها و رستورانها باید چند نکته را مد نظر قرار داد که در ادامه بدان اشاره خواهیم کرد.

  • باید توجه داشت که رستورانها و تالارهای پذیرایی مکانی پر تردد محسوب می‌شوند، بنابراین محصولی برای این مکانها باید انتخاب شود که دارای نخ های قوی و محکم باشد.
  • بهترین محصول شرکت ایرانیان سونار برای مکانهای پرتردد، چمن مصنوعی مدل ویکتوریا و مدل آمپل هستند. البته در برخی پروژه ها از مدلهای بریز و گرین و سافت نیز استفاده می‌شود.
  • میزان پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده شده در تولید نخ چمن کم نباشد، چراکه در غیراینصورت نخهای چمن در برابر اصطحکاک بزودی خورده شده و از بین می روند.
  • گارانتی چمن مصنوعی مطمئن باشد.
تماس