فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) در به روز رسانی آخرین لیستی که از زمین های معتبر ورزشی منتشر کرده است، در این میان نام زمین های فوتبالی در کشورهای برزیل، استرالیا، قبرس، لهستان و … به میان آمده است که در اواخر سال ۲۰۱۸ و اوایل سال ۲۰۱۹ موفق به دریافت تاییدیه فیفا شده اند. نام و مشخصات این زمین ها را که سی سی گراس از پوشش سبز چمن مصنوعی پر کرده است، در ادامه می بینیم.

کیفیت تضمین شده فیفا

برزیل مهد فوتبال است و زمین هایی با پوشش چمن مصنوعی به تازگی به عنوان مناسب ترین جایگزین برای زمین های طبیعی چمن مورد اقبال قرار گرفته اند. شاید برای دوستداران فوتبال در برزیل بیشتر از هر جای دنیا بازی روی یک زمین چمن مصنوعی مرغوب اهمیت داشته باشد. زمین چمن مصنوعی passo D areia یکی از همین زمین ها است که توسط سی سی گراس نصب و در دومین ماه از سال ۲۰۱۹ توسط فیفا گواهی تضمین کیفیت دریافت کرد.

زمین چمن مصنوعی بعدی در استرالیا و در باشگاه ورزشی مورتن بی قرار دارد. این زمین هم در دوازدهمین ماه سال ۲۰۱۹ گواهی کیفیت تضمین شده فیفا را دریافت کرد.

سومین زمین چمن مصنوعی که از سوی فیفا گواهی تضمین کیفیت دریافت کرده در قبرس قرار دارد و در دهمین ماه از سال ۲۰۱۸ موفق به دریافت این تاییدیه شده است.

علاوه بر آن لهستان و تایلند نیز از کشورهای دیگری هستند که در آخرین ماه از سال ۲۰۱۸ با دریافت تاییدیه جهانی فیفا برای زمین چمن مصنوعی اجرا شده توسط سی سی گراس شده اند.

درباره سی سی گراس و ایرانیان سونار

ایرانیان سونار مفتخر است که به عنوان تنها نماینده سی سی گراس چین در ایران فعالیت می کند و می تواند دروازه ای از تمام تکنولوژی و محصولات به روز این شرکت را به روی بازار در حال پیشرفت چمن مصنوعی ایران باز کند . ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفن های ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای www.ccgrass.ir و یا www.sonarstar.com مراجعه کنید.