طیف وسیعی از چمن مصنوعی فوتبال برای چمن ورزشی که ابعاد استاندارد زمین فوتبال را در بر می گیرد ، شامل اندازه گیری هایی بین ۴۰ میلی متر ، ۵۰ میلی متر و ۶۰ میلی متر است و این محصول خاص برای زمینه های با کارایی بالا است .
در این نوع چمن مصنوعی ، نرمی و کیفیت بالای الیاف آن واضح است و باعث می شود پس از نصب کیفیت بسیار مطلوب آن نسبت به چمن طبیعی حاصل شود. چمن مصنوعی فوتبال بسیار بادوام و با کیفیت است که ورزشکاران بهترین بازیهای خود را در آن به نمایش می گذارند .
تمام محصولات سی سی گراس برای زمین های فوتبال تحت پارامترهای فیفا FIFA تولید می شود. با ترکیبی گسترده از فن آوری های ارائه شده ، به سطوح امن و زمین بازی راحت می رسیم .
مزایای نصب چمن مصنوعی در زمین های فوتبال
چمن مصنوعی سی سی گراس برای میادین فوتبال مطابق با تمام پارامترهای فیفا FIFA بسیار دقیق تولید می شود. بنابراین ، تمامی اینها معیارهای یک زمین فوتبال ایمن ، ماندگار و با کیفیت بالا است.
هزینه سالیانه نگهداری یک زمین فوتبال با چمن مصنوعی بسیار کمتر از زمین فوتبال با چمن طبیعی است ، علاوه بر این ، چمن مصنوعی دارای مدت زمان طولانی تری است زیرا از مقاومت بیشتری در برابر تغییر دما برخوردار است و از شدت تابش نور خورشید رنج نمی برد. گرما را جذب می کند و بعد از باران سریعتر خشک می شود.
یکی از ویژگی های چمن مصنوعی یکنواخت بودن سطح در سراسر ابعاد زمین فوتبال است ، بنابراین بازیکن کاملاً بی خطر است و از لحاظ فنی احتمال آسیب دیدگی را کاهش می دهد.
شرکت ایرانیان سونار با بیش از ده سال سابقه به عنوان بزرگترین مرکز فروش چمن مصنوعی فوتبالی آماده فروش و خدمت رسانی در تمام پروژه های ورزشی است .

برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفن ۰۲۱۵۴۸۶۳ تماس حاصل فرمایید .