برای آغاز همکاری ثبت نام کنید

سی سی گراس برندی معتبر در دنیا

شرکت ایرانیان سونار نماینده انحصاری فروش محصولات سی سی گراس در ایران است. شرکت سی سی گراس به عنوان بزرگترین تولیدکننده چمن مصنوعی دنیا، یکی از ۹ شرکت اصلی مورد تائید توسط فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) و تنها شرکت دارنده این گواهی در منطقه آسیا و خاورمیانه است. سی سی گراس در کنار محصولات برتر ورزشی، در حوزه چمنهای لنداسکیپ (تزئینی) نیز تولیدات بسیار با کیفیت، استاندارد و بهداشتی برای محیط مدارس، منازل و ویلاها ارایه می‌دهد. داشتن کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسب دو ویژگی اصلی چمنهای مصنوعی سی سی گراس در ایران است.

به مجموعه سونار بپیوندید

اگرچه شرکت بازرگانی ایرانیان سونار سابقه طولانی و ادعایی بزرگ در عرصه فروش و نصب چمنهای مصنوعی در ایران ندارد، اما این مجموعه با افکار بزرگ سعی دارد تا با ارایه محصولی قابل اطمینان، با کیفیت و با قیمتی مناسب شرایط بازار فروش چمنهای مصنوعی در کشور را متحول کند.
با این وجود که ایران به عنوان کشوری در کمربند خشکسالی و کم آبی، همیشه در پی یافتن راهکاری مناسب برای کاهش مصرف آب است، اما همچنان آگاهی عمومی و بهره گیری از چمن مصنوعی در راستای کاهش مصرف آب در کشور بسیار کم است.
در کشور ما وقتی سخن از چمن مصنوعی به میان می‌آید، اکثریت افراد ذهنشان به سمت زمینهای فوتبال با چمن مصنوعی متمایل می شود، درحالیکه چمنهای لنداسکیپ (تزئینی) کاربردهای به مراتب متعددی دارند که استفاده از هر ۱۰۰ متر از این چمنها می‌تواند در طول یک سال، آب شرب یک شهر را ذخیره کند.
بنابراین از همه شما همکاران عزیز در سراسر کشور خواستاریم به جنبش استفاده از چمنهای مصنوعی برای جلوگیری از هدر رفت آب بپیوندید و به شرکت ایرانیان سونار اعتماد کنید.

حمایت دایمی از همکاران رسمی

وقتی یک شرکت همکار در سرتاسر ایران پس از طی مراحل لازم به عنوان یکی از همکاران شرکت ایرانیان سونار و سی سی گراس قلمداد شد، حمایتهای ویژه به لحاظ توزیع مناسب و به موقع اجناس، ارایه قیمت مناسب، ارایه گارانتی و خدمات پس از فروش و ارایه کلیه خدمات جانبی از وظایف اصلی ما خواهد بود. چراکه ما معتقدیم در مشارکت و سود دوجانبه، یک رابطه همکاری بلند مدت پایدار خواهد ماند. ما در تلاشیم تا با ارایه خدمات مختلف، رضایت را برای همکاران و نمایندگان فروش به ارمغان بیاوریم.

تماس