چمن مصنوعی مناسب مدرسه و چمن مصنوعی مهدکودک، همیشه از مواردی بوده که مدیران مدارس و مهدکودکها در پی رسیدن به آن بوده‌اند. ما در این مطلب کوتاه به چند مورد از مولفه‌های چمن مصنوعی مناسب برای مهدکودک و چمن مصنوعی مناسب برای مدرسه اشاره خواهیم کرد.

۱۰ توصیه برای خرید چمن مصنوعی مهدکودک و مدرسه

۱- چمن مصنوعی مهدکودک و مدرسه باید قیمت منطقی، مناسب و اقتصادی داشته باشد تا برای مدیران و گردانندگان این مکانها صرفه اقتصادی داشته باشد، در غیر اینصورت توجیح اقتصادی انجام چنین کاری در مدرسه وجود نخواهد داشت. پس بنابراین قیمت چمن مصنوعی در انتخاب بسیار مهم است.

۲- چمن مصنوعی بهداشتی برای مهدکودک و مدرسه انتخاب کنید. برخی از انواع مدل چمن مصنوعی با ارتفاع نخ ۱۰ میلی متر دارای سرب در مواد تشکیل دهنده هستند، بنابراین اگرچه ارزان هستند، اما به هیچ وجه برای محیط آموزشی و بازی کودکان مناسب نیستند.

۳- چمن مصنوعی مناسب برای مدرسه و مهدکودک باید نخ های قوی و بافت محکم داشته باشد. در اینگونه مکانها بیشتر توصیه می‌شود از چمن مصنوعی با نخ V شکل و یا C شکل استفاده شود. چراکه اینگونه نخ ها در برابر کوبیده شدن بیشتر مقاوم هستند.

۴- میزان پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده شده در تولید نخ چمن مصنوعی کم نباشد، چراکه در غیر اینصورت نخها زیر تابش نور خورشید دچار خوردگی و رنگ پریدگی می‌شوند و زود از بین می‌روند.

۵- گارانتی چمن مصنوعی مطمئن باشد. شرکت گارانتی کننده باید دارای اعتبار لازم باشد تا در صورت نیاز به استفاده از گارانتی بتوان از این مورد استفاده کرد.

۶- هرچه مواد بکار رفته در چمن مصنوعی مهدکودک با کیفیت تر باشد، رنگ و نرمی نخ های چمن نیز بهتر خواهد بود. پس بنابراین توصیه می‌شود از چمن مصنوعی خوش رنگ و با نرمی و لطافت مناسب استفاده شود.

۷- به هیچ وجه از مدل چمن مصنوعی که نیاز به پر شونده (سیلیس و گرانول) دارد در فضای مهدکودک و مدرسه استفاده نشود، چراکه این مواد به هیچ وجه بهداشتی نیستند.

۸- اگر می‌خواهید یک چمن مصنوعی استاندارد در مدرسه و یا مهدکودک داشته باشید از لایه زیرین فوم و یا ژئوتکستایل زیر چمن استفاده کنید.

۹- شیب جایی که قرار است چمن مصنوعی شود باید استاندارد باشد تا در هنگام بارش دچار آب گرفتگی زیر چمن چمن نشوید.

۱۰- نکته آخر اینکه در نظافت چمن مصنوعی مهدکودک بسیار کوشا باشید. با جارو برقی همیشه لابلای نخ ها را تمیز کنید و در صورت نیاز با مواد شوینده شستشو دهید.

علاقه مندان به کسب اطلاع بیشتر از ویدئوهای منتشر شده در کانال آپارات رسمی شرکت ایرانیان سونار، می‌توانند با مراجعه به لینک زیر از دنبال کنندگان این کانال شوند:

https://www.aparat.com/iraniansonar

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایتهای زیر مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما در دفتر تهران تماس حاصل نمائید.

www.sonarstar.com

www.ccgrass.ir

تلفنهای تماس:

۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲

۰۲۱۸۸۳۹۷۶۵۲

۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲

۰۲۱۸۶۰۲۷۹۲۴

 

همچنین برای کسب اطلاع از نمایندگی های فروش چمن مصنوعی، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

https://sonarstar.com/%D9%85%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4/