خدمات پس از فروش چمن مصنوعی

خدمات پس از فروش چمن مصنوعی

خدمات پس از فروش چمن مصنوعی 927 1024 سوناراستار

با راه اندازی شماره تلفنن اختصاصی خدمات مشتریان، ایرانیان سونار در دسترس تر از همیشه آماده خدمت رسانی و در کنار شما است.

از این پس با شماره ۵۴۸۶۳-۰۲۱ بدون اشغالی و معطلی در پاسخگویی به شما آماده خدمت هستیم.

ارتباط مستقیم با مشتریان در شرکت ایرانیان سونار از مهمترین شاخصه های فعالیت این شرکت است. کارشناسان فروش چمن مصنوعی ایرانیان سونار در اولین مرحله با تماس­های تلفنی راهتما و پاسخگو مشتریان هستند تا به آن ها برای خرید چمن مصنوعی مناسب و کاربردی راهنمایی دهند. پس از آن نوبت به تیم حمل و نصب می رسد که محصول خریداری شده را تا آخرین لحظه نصب و بهره برداری به دست مشتری برساند. در همین راستا می توان گفت اهمیت پاسخگویی تلفنی به عنوان اولین مرحله از زنجیره از فروشگاه تا محل نصب، بیشتر از هر مرحله دیگری است. ایرانیان سونار در سال جدید فعالیت خود با راه اندازی خطوط اختصاصی آغاز کرده و  مسئولانه تر از همیشه آماده خدمت رسانی به مشتریان است.

محمدرضا آخوندی مدیر عامل شرکت ایرانیان سونار با اعلام خبر راه اندازی خطوط اختصاصی این شرکت، ضرورت توسعه تیم فروش و اقدامات حرفه ای این تیم را اینطور توضیح می دهد: « برای داشتن یک خروجی حرفه ای و رضایت بخش، از مرحله تولید و فروش تا مرحله حمل و نصب، لازم است تیمی آموزش دیده با یکدیگر همکاری کنند. ما در ایرانیان سونار به تامین بهترین چمن مصنوعی از بزرگترین تولید کننده چمن مصنوعی یعنی سی سی گراس چین اقدام کردیم. بعد از آن نوبت علاوه بر رایگان شدن هزینه حمل چمن مصنوعی و افزایش گارانتی به ۴۸ ماه، نوبت توسعه فروش با کمک کارشناسان حرفه ای این حوزه رسید که اکنون تعداد آن ها به بیش از بیست نفر می رسد و با در اختیار داشتن خطوط اختصاصی، بدون هیچ اشغالی و معطلی پاسخگو مشتریان هستند. این شماره که  ۵۴۸۶۳-۰۲۱ است از هم اکنون آماده پاسخگویی و راهنمایی خریداران چمن مصنوعی برای انتخاب بهترین چمن مورد نیاز آن ها است.»

    تماس پیامک Whatsapp