چگونه با چمن مصنوعی زمین بازی برای کودکان درست کنیم؟

چگونه با چمن مصنوعی زمین بازی برای کودکان درست کنیم؟

چگونه با چمن مصنوعی زمین بازی برای کودکان درست کنیم؟ 580 440 سوناراستار

من و همسرم پیش از آمدن به این خانه نمی دانستیم که قرار است صاحب فرزند شویم. برای یک خانه با امکانات دونفره برخی مسائل برایمان اهمیت داشت و زمان انتخاب خانه به هیچ مسئله ای درباره مناسب بودنش برای فرزند فکر نمی کردیم.
خانه دلخواه مان را خریداری کردیم و چند روز بعد متوجه شدیم خانه ای که قرار است سال های زیادی در آن زندگی کنیم به زودی با فرزندی کوچک رنگ زندگی می گیرد.

حالا ما از یک زن و شوهر به پدر و مادری تبدیل شده بودیم که دغدغه مناسب سازی محل زندگی را برای فرزندشان دارند. خانه ما از محل های بازی عمومی شهر دور بود. در عوض نور خوبی داشت و فضای کافی برای زندگی. زندگی که حالا سه نفره شده بود و به نور بیشتر و فضای بیشتری نیاز داشت. فضایی که به اندازه کافی داشتیم اما نمی دانستیم چگونه می توان آن را برای زندگی کوچک ترین عضو خانه مناسب سازی کنیم. تا اینکه یک حیاط خلوت کوچک و دوست داشتنی با وسایل بازی و چند متر چمن مصنوعی زمین بازی به فضای اختصاصی فرزند ما تبدیل شد که در ادامه تصاویر و توضیحات آن را می بینید و می خوانید.

چرا از چمن مصنوعی زمین بازی در محیط های کودکانه استفاده می کنیم؟

اغلب پدرها و مادرها فکر می کنند برای اینکه فرزندشان دنیای شادی را داشته باشد به بازی در پارک ها نیاز دارد. آن ها مدت زیادی را صرف کار می کنند و زمان کمی برای گذراندن با فرزندشان در پارک دارند. به همین دلیل گاهی دچار عذاب وجدان می شوند و با خود فکر می کنند پدر و مادر خوبی برای کودکشان نیستند. در حالی که بازی های جمعی و گروهی در پارک ها به میزان مشخصی برای کودک لازم است و اینطور نیست که پارک نرفتن مداوم کودک در روند رشد ذهنی او اختلال ایجاد کند.

به جای آن بازی های فردی و همچنین اسباب بازی های بسیار متفاوتی وجود دارند که همان کارکرد بازی در پارک را برای بچه ها دارند و حتی وسایل بازی پارک ها هم در ابعاد خانگی ساخته شده اند که می توانند به همان اندازه برای فرزند شما لذت داشته باشند. پس کافی است چند متر از چمن مصنوعی زمین بازی که برای کودکان طراحی و ساخته شده است را در فضای بازی کودک در خانه پهن کنید و اوقات بسیار خوشی را در هرساعت از شبانه روز در کنار فرزندتان تجربه کنید و لذت ببرید.

آیا چمن مصنوعی زمین بازی برای کودکان بهداشتی است؟

بازی کردن از حقوق طبیعی و اساسی کودکان است که تاثیر زیادی بر رشد روانی و جسمی آنها دارد، اما برآورده شدن این نیاز مبرم در محیط های باز همیشه با مخاطراتی همراه بوده است. بیشتر این مخاطرات نیز مربوط به زمین خوردن کودکان و نوجوانان است که صدمات زیاد و گاه جبران ناپذیری را به همراه دارد. در این زمینه شرکت ایرانیان سونار با ارایه بهترین نوع چمن مصنوعی در بازار ایران تلاش دارد تا با ارایه خدماتی مناسب، محیط امن‌تر برای بازی کودکان بوجود آورد.

استفاده از چمن مصنوعی لنداسکیپ با لایه‌ای از فوم و یا حتی بدون این لایه، محیطی بادوام، زیبا و نرم را برای بازی کودکان بوجود می‌آورد که میزان آسیبها را به حداقل می‌رساند. نکته قابل توجه این است که براساس آزمایشهای صورت گرفته در آزمایشگاه‌های معتبر و مورد تائید سازمان بهداشت اروپا، الیاف چمنهایی که برای زمین بازی کودکان ارایه می‌شود همگی بهداشتی بوده و حتی اگر این الیاف توسط کودکان بلعیده شود، هیچ مشکلی بوجود نمی‌آورد. البته اگر در انتخاب نوع چمن دقت نشود و الیاف نامرغوب برای زمینهای بازی کودکان استفاده شود، سرب موجود در الیاف می‌تواند برای کودکان آسیب ایجاد کند. این مورد در همه چمنهای شرکت سونار رعایت شده است.

همچنین نکته دیگر در چمن مصنوعی مرغوب این است که در صورت کشیدگی و اصطکاک پوست بچه ها با چمن، هیچ مشکلی به لحاظ خراشیدگی بوجود نخواهد آمد. این موضوع نیز در آزمایشگاه‌ها مورد تائید قرار گرفته و شما می‌توانید با مراجعه به بخش استاندارد و بهداشت اطلاعات بیشتری بدست آورید. سایر مزیتهای چمن مصنوعی لنداسکیپ برای زمینهای ورزشی و بازی کودکان عبارتند از:

 • ایجاد نرمی و امنیت لازم برای کودکان
 • دارای تائیدیه سازمان بهداشت اروپا و سازمان استاندارد ایران
 • بدون نیاز به نگهداری مداوم
 • محیطی شاداب و زیبا
 • بدون آلرژی برای کودکان و بزرگسالان
 • بدون نیاز به مواد شیمیایی و آفت کش
 • پاکیزه و دارای قابلیت شستشو
 • استفاده بلند مدت و طولانی
 • از همه مهمتر صرفه جویی در مصرف آب

از ایرانیان سونار چه می دانید؟

ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. شرکت سی سی گراس بزرگترین تولیدکننده چمن مصنوعی دنیا محسوب می شود و دارای بالاترین رتبه در فدراسیون جهانی فوتبال فیفا است. .

در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای  www.ccgrass.ir  و یا  www.sonarstar.com  مراجعه کنید.

  تماس پیامک Whatsapp