جشنواره فروش چمن مصنوعی ویژه حیوانات خانگی در ایرانیان سونار

جشنواره فروش چمن مصنوعی ویژه حیوانات خانگی در ایرانیان سونار

جشنواره فروش چمن مصنوعی ویژه حیوانات خانگی در ایرانیان سونار 1024 1024 arsamtech

یکی از مهمترین کاربردهای چمن مصنوعی در دنیای امروز استفاده از آن در محیط زندگی حیوانات خانگی است. کاربردی سهم مهمی از بازارهای اروپایی را به خود اختصاص داده است و محصولات ویژه برای برآورده کردن نیازهای این دسته از کاربران در آن طراحی و تولید شده است. اگر به فروشگاه های عرضه محصولات مخصوص حیوانات خانگی در سطح اروپا و امریکا سر بزنید حتما قفسه ها و ردیف هایی را می بینید که پر از انواع چمن مصنوعی ویژه حیوانات خانگی است. در این مطلب از وبلاگ سونار قصد داریم شما را با اهمیت چمن مصنوعی ویژه حیوانات خانگی آشنا کنیم و درباره کمپین ویژه ایرانیان سونار برای ارائه این محصولات نیز صحبت کنیم.

مزیت های چمن مصنوعی ویژه حیوانات خانگی

  • حیوانات خانگی به راحتی روی آن راه می روند و می دوند

حیوانات هم مانند انسان ها راحتی را دوست دارند. سگ ها و گربه ها وقتی در طبیعت زندگی می کنند نرم ترین و راحت ترین سطح ها را برای استراحت انتخاب می کنند. اگر سطح زیرین آن ها سفت باشد نمی توانند به سادگی راه بروند و بدوند. برای همین چمن مصنوعی می تواند راحت تر از هر سطحی باشد که با موکت، پارکت، کفپوش های پلاستیکی یا هر چیز دیگری پوشیده شده است. از طرفی چمن مصنوعی شباهت زیادی به چمن طبیعی دارد و از نظر ویژگی های طبیعی برای حیوانات سازگارتر است.

  • چمن مصنوعی می تواند تغییر بزرگی در نحوه زندگی حیوانات خانگی ایجاد کند

جهان می تواند یک مکان بیرحمانه برای یک سگ یا گربه کوچک باشد، و چمن که بیش از حد رشد می کند می تواند یک مانع ناخواسته برای پاهای آن ها باشد. اگر چمن شما همیشه در یک اندازه خوب و منظم باشد، ممکن است سگ و گربه تان را کمک کند تا بیشتر اوقات بیرون برود، تمرین بیشتری انجام دهد و ممکن است به آنها کمک کند تا راحت کار خود را انجام دهند.

  • چمن مصنوعی به بهداشت نگهداری از حیوانات خانگی کمک می کند

نگهداری از حیوانات خانگی همیشه یک نگرانی را با خود به همراه دارد. ادرار و مدفوع سگ یا گربه چطور تمیز شود و با بوی بد یا فضولات آن چه کار کرد؟ مزیت چمن مصنوعی این است که به راحتی شسته می شود، سبک وزن است، اب را از خود عبور می دهد و فضولات به آن نمی چسبند و ماندگار نخواهند بود. ضمن اینکه حیوانات خانگی هم به دلیل حسی که از همانندی چمن مصنوعی با چمن طبیعی می گیرند راحت تر آموزش می پذیرند که روی چمن مصنوعی ادرار و مدفوع کنند و اگر شما چمن مصنوعی را در گوشه ای از محل نگهداری از سگ و گربه تان قرار دهید آن ها برای همیشه روی آن ادرار و مدفوع خواهند کرد.

چه نوع چمن مصنوعی برای نگهداری از حیوانات خانگی مناسب است؟

ایرانیان سونار به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های عرضه کننده چمن مصنوعی که تنها وارد کننده چمن مصنوعی از شرکت سی سی گراس در ایران است همواره با پیش بینی نیازهای خریداران محصولات خود را به آن ها عرضه می کند. در همین راستان و در جهت برآورده کردن نیاز فروشگاه های عرضه محضولات نگهداری از حیوانات خانگی، ایرانیان سونار در آخرین همکاری خود اقدام به عرضه چمن مصنوعی مدل گرین در ابعاد نیم متری و یک متری در فروشگاه های بزرگ پت شاپ کرده است. این چمن با ارتفاع نخ ۲۰ / ۲۵ و ۳۰ میلی متری و با تراکم ۱۶-۱۴ گره در هر ۱۰ سانتی متر مناسب ترین نوع چمن مصنوعی ویژه حیوانات خانگی است. همچنین به همراه رول های چمن مصنوعی که در فروشگاه ها به فروش می رسد راهنمای ساده نصب و نگهداری از چمن به همراه ضمانت نامه ۳۶ ماهه آن وجود دارد که خیال خریداران را از کیفیت محصولی که تهیه می کنند راحت می کند. همچنین اگر شما صاحب فروشگاه پت شاپ هستید می توانید با شماره های دفتر ایرانیان سونار تماس گرفته و حاصل این همکاری را برای مشتریان خود عرضه کنید.