چمن مصنوعی آسیایی در یک شهر اروپایی

  چمن مصنوعی آسیایی در یک شهر اروپایی

  چمن مصنوعی آسیایی در یک شهر اروپایی 580 440 سوناراستار

پیشرفت صنعت در دنیا باعث شده تا برترین تولید کننده های کالا از اروپا و آمریکا در آسیا و اقیانوسیه حائز رتبه شوند. برای مثال در زمینه تولید چمن مصنوعی به ویژه چمن مصنوعی فوتبالی شرکت سی سی گراس که یک شرکت چینی است بازار اروپا را در دست گرفته و زمین های چمن مصنوعی فوتبالی این برند در کشورهای متفاوت از جمله هلند و انگلستان و استرالیا به فروش می رسد.

اما مهمتر از پروژه های خصوصی، پروژه های عمومی و شهری هستند که تضمین کیفیت و اعتبار یک برند را تضمین می کنند. شهر Zwolle در هلند دومین شهری است که چمن مصنوعی پروژه های زمین فوتبالی خود را از سی سی گراس چین تامین می کند. زمانی که شهر هلندی Zwolle تصمیم به نصب ۶ میدان فوتبال جدید کرد، این یک تصمیم از تصمیمات کلیدی بود که آن ها چه نوع چمن مصنوعی را انتخاب کنند.
شاید انتخاب سی سی گراس به عنوان تامین کننده بعضی از مردم را شگفت زده کرد، اما به عنوان یک تولیدکننده پیشگام فیفا که یکی از چند تولیدکننده چمن های مصنوعی با کیفیت بالا در جهان شناخته شده است، انتخاب سی سی گراس انتخاب درستی بود. چرا که این شرکت بهترین سطوح چمن مصنوعی را ارائه میکند و با مشتریان خود در تمام دنیا و برای هر پروژه ای همکاری می کند تا به نیازهای هر یک از آنها به درستی پاسخ دهد.

چرا چمن مصنوعی سی سی گراس؟

چمن مصنوعی به کار رفته در شهر Zwolle هلند چمنی با نخ های خاص است. نام این چمن superb است و فناوری به کار رفته در ان باعث می شود تا نخ هایی که دارد قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته باشند. دوام این چمن تا اندازه ای است که شرک سی سی گراس ۱۲ سال آن را گارانتی می کند.

نیومو مدیر شرکت سی سی گراس در هلند است. او درباره نظر فوبالیست ها و ورزشکاران درباره ورزش کردن روی چمن مصنوعی superb می گوید: ” شک الماسی مانند نخ های چمن مصنوعی superb شکلی است که حالت خود را برای طولانی مدت حفظ می کند، این موجب می شود تا چرخش و کنترل توپ روی چمن مصنوعی با کیفیت بهتری انجام شود. در عین حال آنچنان نرم است که بازیکنان بدون ترس مصدوم شدن به سادگی روی آن بازی می کنند. بازخوردهای ما تا کنون این طور بوده است که تمامی بازیکنان و مربیان نخ های این مدل از چمن مصنوعی را برای فوتبال مناسب تر دانسته اند. “

نیومو ادامه می دهد: ” در حال حاضر پس از نصب چمن مصنوعی ، تمام این زمین ها حائز گواهی استاندارد فیفا با نام FIFA Quality Pro شده اند و بازخورد بسیار مثبت توسط شهرداری و همکاران تجاری خود در هلند نیز دریافت کرده ایم.”

سی سی گراس چه شرکتی است؟

سی سی گراس شرکت چینی تولید کننده چمن مصنوعی ورزشی و تزئینی است که توسط تحلیلگران بازار مستقل، به عنوان بزرگترین تولید کننده چمن مصنوعی جهان شناخته شده است. از دو کارخانه این شرکت در شهر Huaian چین، با مساحت بیش از پانصد هزارمتر مربع و بیش از دو هزار کارمند، محصولات سی سی گراس به بیش از ۱۱۰ کشور صادر می شود. همچنین سی سی گراس یک تولیدکننده برتر فیفا است که محصولاتش دارای گواهینامه های کیفی این فدراسیون بین المللی است.

از ایرانیان سونار چه می دانید؟

در حال حاضر ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. شرکت سی سی گراس بزرگترین تولیدکننده چمن مصنوعی دنیا محسوب می شود و دارای بالاترین رتبه در فدراسیون جهانی فوتبال فیفا است. در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای  www.ccgrass.ir  و یا  www.sonarstar.com  مراجعه کنید.