گزارش تصویری از پروژه هزار متری چمن مصنوعی

گزارش تصویری از پروژه هزار متری چمن مصنوعی

گزارش تصویری از پروژه هزار متری چمن مصنوعی 684 912 سوناراستار

پروژه هزار متری چمن مصنوعی ایرانیان سونار در باشگاه بین المللی آرشا نیکان به بهره برداری رسید.
پروژه ­ای در یک مجموعه بین ­المللی تنیس به مساحت هزار متر و با هفت کورت سرپوشیده و روباز بین ­المللی که در منطقه فشافویه قرار گرفته است. ایرانیان سونار در این پروژه با تجهیز زمین ­ها به چمن مصنوعی و نصب حرفه­ ای آن­ها با بیش از هزار متر چمن مصنوعی، یکی از بزرگترین پروژه­ های خود را در سطح استاندارهای بین ­المللی به سرانجام رساند.

این مجموعه که پتانسیل برگزاری مسابقات جهانی را دارد و یکی از استانداردترین مجموعه ­های ورزشی کشور در حوزه تنیس محسوب می ­شود، با بهره گیری از چمن مصنوعی ایرانیان سونار از مدل گرین، زمین­ های ورزشی خود را سبز کرد.
هزار متر مربع چمن مصنوعی گرین با ارتفاع نخ  ۲۵ میلی متر، تراکم  ۱۴ گره در ۱۰ سانتی متر (۱۴ هزار) و رنگ سبز زیتونی تیره بدون نخ های زرد، در طول یک هفته و توسط دو گروه تخصصی نصب در این مساحت برپا و نصب شد.
در این مجموعه از چمن مصنوعی ورزشی با کیفیت سی سی گراس استفاده شده است.
اتفاقی که مجموعه آرشا را به تخصصی ­ترین و استانداردترین و بزرگترین مجموعه پوشیده با چمن تبدیل کرده است.

درباره سی سی گراس و ایرانیان سونار

ایرانیان سونار مفتخر است که به عنوان تنها نماینده سی سی گراس چین در ایران فعالیت می کند و می تواند دروازه ای از تمام تکنولوژی و محصولات به روز این شرکت را به روی بازار در حال پیشرفت چمن مصنوعی ایران باز کند . ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفن های ۵۴۸۶۳-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای www.ccgrass.ir و یا www.sonarstar.com مراجعه کنید.

    تماس پیامک Whatsapp