چمن مصنوعی استخر از جدیدترین محسولات چمن مصنوعی تزئینی است که توسط شرکت ایرانیان سونار تنها نماینده چمن مصنوعی سی سی گراس وارد ایران شده است

تا به حال به سبز کردن محیط اطراف استخر فکر کرده ­اید؟ به ترکیب رنگ جذاب سبز و آبی در کنار هم و به زیبایی که این ترکیب در محیط شما به وجود می آورد فکر کرده اید؟

در این مطلب قصد داریم با یک گزارش تصویری از پروژه های ایرانیان سونار درباره مزیت های به کارگیری چمن مصنوعی استخر صحبت کنیم.

چمن مصنوعی استخر ترکیبی زیبا از سبز و آبی در کنار هم

برای استخرهای روباز یک نکته بسیار مهم وجود دارد و آن شعاع اطراف استخر است. چه نوع کفپوش یا سازه­­ ای را برای فاصله چسبیده به موزائیک­ های استخر به کار بگیریم تا علاوه بر زیبایی، شعاع اطراف استخر را هم قابل استفاده کند؟

همچنین برای استفاده از ملزومات کنار استخر، کدام کفپوش مناسب­ تر است؟ چمن مصنوعی اسنخر پاسخ مناسبی به تمام سوالاتی از این دست است به چند دلیل:

  • چمن مصنوعی استخر روباز نسبت به چمن طبیعی کمتر داغ می­ شود و قابلیت استفاده از محیط اطراف را هنگام بیرون آمدن از آب فراهم می­کند.
  • چمن مصنوعی استخر آب را از خود عبور می ­دهد، در صورتی که چمن طبیعی در اثر برخورد با آب ایجاد گِل می­ کند.
  • روی چمن مصنوعی با لباس و بدن خیس می­ توان دراز کشید و آفتاب گرفت، روی چمن طبیعی نه!
  • چمن مصنوعی به دلیل ماندگاری و دوامی که دارد تا سال­ها قابل استفاده است.
  • چمن مصنوعی استخر به دلیل رنگ سبز دائمی ای که دارد نیاز به نگهداری ندارد و همیشه می ­توان از آن درکنار رنگ جذاب آبی استفاده کرد.

در ادامه گزارش تصویری از پروژه چمن مصنوعی استخر و روف گاردن ایرانیان سونار در یک ویلا را مشاهده می ­کنید.

درباره سی سی گراس و ایرانیان سونار

ایرانیان سونار مفتخر است که به عنوان تنها نماینده سی سی گراس چین در ایران فعالیت می کند و می تواند دروازه ای از تمام تکنولوژی و محصولات به روز این شرکت را به روی بازار در حال پیشرفت چمن مصنوعی ایران باز کند . ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزیینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفن های ۵۴۸۶۳-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای  www.ccgrass.ir و یا www.sonarstar.com  مراجعه کنید.