حضور چمن مصنوعی سونار در نمایشگاه صنعت ساختمان ایران

حضور چمن مصنوعی سونار در نمایشگاه صنعت ساختمان ایران

حضور چمن مصنوعی سونار در نمایشگاه صنعت ساختمان ایران 1024 684 سوناراستار

شرکت ایرانیان سونار  دارنده محصولات چمن مصنوعی سونار به نمایندگی از سی سی گراس (بزرگترین تولید کننده چمن مصنوعی دنیا) برای دومین سال پیاپی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران حضور می‌یابد.

هجدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان موسوم به Iran Confair از روز پانزده تا هجده مرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران با حضور صدها شرکت برتر در حوزه صنعت ساختمان کشور برگزار می‌شود. در این دوره نیز همچون دوره هفدهم شرکت ایرانیان سونار افتخار دارد آخرین تولیدات شرکت سی سی گراس که در بازار ایران وجود دارد را به مشتریان عزیز ارایه دهد.

در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، شرکت ایرانیان سونار تنها عرضه کننده چمن مصنوعی بود که پانزده مدل از انواع چمن مصنوعی تزئینی و چمن مصنوعی ورزشی را به بازدیدکنندگان ارایه کرد. در این دوره بیش از یک هزار فروشگاه و شرکت از سراسر کشور نیز با ثبت نام فرمهای مربوطه اظهار علاقه مندی کردند تا نماینده فروش شرکت ایرانیان سونار در شهرهای خود باشند. شاید دوره هفدهم نمایشگاه صنعت ساختمان یکی از بزرگترین دستارودهای شرکت ایرانیان سونار و سی سی گراس در بازار ایران بود.

در سال جاری نیز غرفه شرکت ایرانیان سونار در یکی از بهترین مکانهای سالن هفت نمایشگاه بین المللی جا دارد و قرار است تعدادی از آخرین مدلهای پرمصرف چمن مصنوعی به همراه چمن مصنوعی قرمز رنگ و چمن مصنوعی با طرح های زیبا برای مهدکودکها و زمینهای بازی به بازدید کنندگان ارایه شود. همچنین در این دوره برخی از نمایندگان فروش چمن مصنوعی سونار از شهرهای مختلف ایران در غرفه حضور خواهند داشت تا پاسخگوی مراجعان از شهرهای مربوطه باشند.

هدف شرکت ایرانیان سونار و سی سی گراس از هجدهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان توجه جدی به حضور یک برند معتبر چمن مصنوعی در ایران می باشد. چراکه حضور یک برند معتبر و قابل احترام در این عرصه، اطمینان خرید را در میان خریداران ایجاد می کند که می توانند محصول چمن مصنوعی را با ضمانت نامه مطمئن خریداری کنند و برندی معتبر پشتیبان این ضمانتنامه خواهد بود.

همچنین بسط و گسترش فروش چمن مصنوعی سونار  در سراسر کشور با قیمت و کیفیت مناسب نیز یکی دیگر از اهداف حضور شرکت ایرانیان سونار در این دوره نمایشگاه خواهد بود. هر متر چمن مصنوعی می تواند جلوی هدر رفت حدود ۱۸۰۰ لیتر آب را سالانه بگیرد، بنابراین با ارایه هرچه بهتر چمن مصنوعی که بتواند جلوی مصرف بی رویه آب را بگیرد، وظیفه اجتماعی خود را انجام داده ایم.

باتوجه به اینکه احتمالا شرکت ایرانیان سونار این بار نیز تنها ارایه کننده محصول چمن مصنوعی در نمایشگاه صنعت ساختمان خواهد بود، بنابراین تمهیدات لازم بعمل آمده تا مراجعان و بازدید کنندگانی که از سراسر کشور در نمایشگاه حاضر می شوند، با انواع مدلهای متنوع چمن مصنوعی آشنا شوند.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران

تهران، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی

پانزدهم تا هجدهم مرداد ماه ۱۳۹۷

سالن هفت، غرفه شرکت ایرانیان سونار – سی سی گراس

علاقه مندان به کسب اطلاع بیشتر از ویدئوهای منتشر شده در کانال آپارات رسمی شرکت ایرانیان سونار، می‌توانند با مراجعه به لینک زیر از دنبال کنندگان این کانال شوند:

https://www.aparat.com/iraniansonar

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایتهای زیر مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما در دفتر تهران تماس حاصل نمائید.

www.sonarstar.com

تلفنهای تماس:

۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲

۰۲۱۸۸۳۹۷۶۵۲

۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲

۰۲۱۸۶۰۲۷۹۲۴