دومین حضور چمن مصنوعی ایرانیان سونار در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

دومین حضور چمن مصنوعی ایرانیان سونار در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

دومین حضور چمن مصنوعی ایرانیان سونار در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان 600 399 سوناراستار

هجدهمین دوره از نمایشگاه بین ­المللی صنعت ساختمان در مرداد ماه امسال در حالی برگزار می­ شود که برای دومین سال پیاپی میزبان غرفه ­ای با محصولات چمن مصنوعی است.

هر ساله نمایشگاه بین ­المللی صنعت ساختمان یکی از مهترین نمایشگاه­های کشور است که با حضور جمع کثیری از برندهای معتبر خارجی در تهران برگزار می­شود. این نمایشگاه پانزدهم تا هجدهم مرداد ماه ۹۷ نیز در محل نمایشگاه­ بین ­المللی تهران برگزار خواهد شد و شرکت ایرانیان سونار به عنوان تنها شرکت عرضه کننده چمن مصنوعی در آن حضور خواهد داشت.

به تازگی و با رشد حضور چمن مصنوعی به عنوان محصولی نو در  صنعت ساختمان و دکوراسیون ایران، برای دومین سال متوالی و تنها از طریق شرکت ایرانیان سونار این محصولات در نمایشگاه بین ­المللی صنعت ساختمان نیز عرضه خواهند شد. در سال گذشته یعنی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، شرکت ایرانیان سونار تنها عرضه کننده چمن مصنوعی بود که پانزده مدل از انواع چمن مصنوعی تزئینی و چمن مصنوعی فوتبالی را به بازدیدکنندگان ارایه کرد. در این دوره بیش از یک هزار فروشگاه و شرکت از سراسر کشور نیز با ثبت نام فرم های مربوطه اظهار علاقه مندی کردند تا نماینده فروش شرکت ایرانیان سونار در شهرهای خود باشند. در حال حاضر ایرانیان سونار به عنوان تنها نماینده سی سی گراس چین در ایران فعالیت می­کند و از این رو تنها عرضه کننده چمن مصنوعی با استاندارد کیفی جهانی در بازار ایران محسوب می­ شود.

در سال جاری نیز غرفه شرکت ایرانیان سونار در یکی از بهترین مکانهای سالن هفت نمایشگاه بین المللی جا دارد و قرار است تعدادی از آخرین مدلهای پرمصرف چمن مصنوعی به همراه چمن مصنوعی قرمز رنگ و چمن مصنوعی با طرح های زیبا برای مهدکودکها و زمینهای بازی به بازدید کنندگان ارایه شود. همچنین در این دوره برخی از نمایندگان فروش چمن مصنوعی سونار از شهرهای مختلف ایران در غرفه حضور خواهند داشت تا پاسخگوی مراجعان از شهرهای مربوطه باشند.

هدف شرکت ایرانیان سونار و سی سی گراس از هجدهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان توجه جدی به حضور یک برند معتبر چمن مصنوعی در ایران می باشد. چراکه حضور یک برند معتبر و قابل احترام در این عرصه، اطمینان خرید را در میان خریداران ایجاد می کند که می توانند محصول چمن مصنوعی را با ضمانت نامه مطمئن خریداری کنند و برندی معتبر پشتیبان این ضمانتنامه خواهد بود.

همچنین بسط و گسترش فروش چمن مصنوعی سونار  در سراسر کشور با قیمت و کیفیت مناسب نیز یکی دیگر از اهداف حضور شرکت ایرانیان سونار در این دوره نمایشگاه خواهد بود. هر متر چمن مصنوعی می تواند جلوی هدر رفت حدود ۱۸۰۰ لیتر آب را سالانه بگیرد، بنابراین با ارایه هرچه بهتر چمن مصنوعی که بتواند جلوی مصرف بی رویه آب را بگیرد، وظیفه اجتماعی خود را انجام داده ایم.

باتوجه به اینکه احتمالا شرکت ایرانیان سونار این بار نیز تنها ارایه کننده محصول چمن مصنوعی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان خواهد بود، بنابراین تمهیدات لازم بعمل آمده تا مراجعان و بازدید کنندگانی که از سراسر کشور در نمایشگاه حاضر می شوند، با انواع مدلهای متنوع چمن مصنوعی آشنا شوند.