دومین حضور موفق چمن مصنوعی ایرانیان سونار در نمایشگاه های بین المللی سال ۹۷

دومین حضور موفق چمن مصنوعی ایرانیان سونار در نمایشگاه های بین المللی سال ۹۷

دومین حضور موفق چمن مصنوعی ایرانیان سونار در نمایشگاه های بین المللی سال ۹۷ 1024 683 سوناراستار

چهار روز فعالیت نمایشگاهی چمن مصنوعی ایرانیان سونار در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی (sportex 2018) در سه شنبه ۲۴ مهرماه در حالی به پایان رسید که میزبان حضور پررنگ مردم و مسئولان ورزشی کشور بودیم.

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی و با حضور برندهای فعال ایرانی و خارجی در حوزه های تخصصی ورزشی در تهران برگزار شد. چمن مصنوعی ایرانیان سونار نیز در این نمایشگاه به عنوان بزرگترین وارد کننده چمن مصنوعی لنداسکیپ با هدف آشنایی و ترویج استفاده از این مصحول در باشگاه های کراس فیت و بدنسازی فعالیت حضور پیدا کرد.

کراس فیت و بدنسازی از جمله ورزش هایی هستند که سطح باشگاه و همچنین نوع کفپوشی که روی آن فعالیت ورزشی انجام می شود در بهتر انجام شدن این ورزش تاثیر بسیار زیادی دارد. از آنجایی که چمن مصنوعی محصولی بسیار بدیع و کاربردی برای این نوع ورزش است، شرکت ایرانیان سونار در راستای مسئولیت های خود با حضور در این نمایشگاه تخصصی به معرفی هر چه بیشتر چمن مصنوعی برای این دسته از ورزشکاران و مسئولان ورزشی پرداخت.

چهار روز فعالیت نمایشگاهی چمن مصنوعی ایرانیان سونار در sportex 2018 در حالی جریان پیدا کرد که این دومین فعالیت نمایشگاهی این شرکت در نمایشگاه های بین المللی تهران بود و تجربه بسیار موفقیت آمیزی را برایمان رقم زد. ما در این مهم میزبان مسئولان محترم ورزشی کشور از جمله معاون اسبق رئیس جمهور، روسای فدراسیون های ورزشی، قهرمانان رشته های مختلف ورزشی،  روزنامه نگاران و اهالی رسانه های ورزشی بودیم که حضور و دلگرمی شان به هر چه هدفمندتر گام برداشتنن مان کمک بسیاری خواهد کرد. گزارش تصویری از این نمایشگاه را در ادامه می بینید.