فروش چمن مصنوعی

یکی از بهترین سرویسهای سونار استار برای تحویل سریع، آسان و رایگان چمنهای مصنوعی در سراسر ایران، ایجاد سرویس تحویل رایگان است. در این بخش براساس متراژ چمن خریداری شده و محل تحویل، جدول مشخصی جهت تخفیف حمل و یا ارسال رایگان در سونار استار وجود دارد. این موضوع جلوی بخشی از هزینه‌های اضافی مشتری را می‌گیرد.

عمر چمن مصنوعی

میزان مواد اولیه و پلی اتیلن مرغوبی که در محصولات سی سی گراس بکار رفته باعث می‌شود تا عمر این محصولات بسیار زیاد باشد. در این راستا حداقل عمر مفید این محصولات ۱۰ سال خواهد بود. گارانتی‌های این محصولات نیز بین سه تا ۵ سال است.

فروشگاه آنلاین

مشتریان گرامی پس از انتخاب محصول خود می‌توانند براحتی مبلغ محصول را از طرق مختلف پرداخت و محصول خریداری شده را در هر نقطه‌ای از ایران دریافت کنند.

چمن مصنوعی

چمنهای شرکت سی سی گراس پس از آزمایشهای مختلف دارای بالاترین استاندارد ممکن هستند. دو عنصر اساسی در چمنهای لنداسکیپ، داشتن یو وی برای جلوگیری از رنگ پریدگی چمن و نداشتن مواد آلی از جمله سرب در چمن هستند که در هر دو آیتم، چمنهای سونار استار پیشتاز بازار هستند.

بهداشت چمن مصنوعی

بهداشتی و قابل شستشو بودن اینگونه چمنها، مزیت آنها برای استفاده در هوای آزاد است. براین اساس اگر بخشی از این چمن با هر ماده‌ای کثیف شود، شستشو و تمیز کردن آن کار ساده‌ای خواهد بود.

نحوه نصب چمن مصنوعی
نحوه نگهداری چمن مصنوعی
تماس