خدمات فروش

یکی از بهترین سرویسهای سونار استار برای تحویل سریع، آسان و رایگان چمنهای مصنوعی در سراسر ایران، ایجاد سرویس تحویل رایگان است. در این بخش براساس متراژ چمن خریداری شده و محل تحویل، جدول مشخصی جهت تخفیف حمل و یا ارسال رایگان در سونار استار وجود دارد. این موضوع جلوی بخشی از هزینه‌های اضافی مشتری را می‌گیرد.

میزان مواد اولیه و پلی اتیلن مرغوبی که در محصولات سی سی گراس بکار رفته باعث می‌شود تا عمر این محصولات بسیار زیاد باشد. در این راستا حداقل عمر مفید این محصولات ۱۰ سال خواهد بود. گارانتی‌های این محصولات نیز بین سه تا ۵ سال است.

مشتریان گرامی پس از انتخاب محصول خود می‌توانند براحتی قیمت چمن مصنوعی را از طرق مختلف پرداخت و محصول خریداری شده را در هر نقطه‌ای از ایران دریافت کنند.

چمنهای شرکت سی سی گراس پس از آزمایشهای مختلف دارای بالاترین استاندارد ممکن هستند. دو عنصر اساسی در چمنهای لنداسکیپ، داشتن یو وی برای جلوگیری از رنگ پریدگی چمن و نداشتن مواد آلی از جمله سرب در چمن هستند که در هر دو آیتم، چمنهای سونار استار پیشتاز بازار هستند.

بهداشتی و قابل شستشو بودن اینگونه چمنها، مزیت آنها برای استفاده در هوای آزاد است. براین اساس اگر بخشی از این چمن با هر ماده‌ای کثیف شود، شستشو و تمیز کردن آن کار ساده‌ای خواهد بود.

تماس پیامک Whatsapp