چمن مصنوعی مدارس

چمن مصنوعی مدارس

چمن مصنوعی مدارس 580 440 سوناراستار

خرید چمن مصنوعی مدارس

یادتان می‌آید زمان مدرسه رفتن‌تان، با چه صحنه‌های تکراری و یکنواختی روبرو بودید. در آن ایام از چمن مصنوعی مدارس خبری نبود. مخصوصاً اگر از کسانی بودید که خیلی به مدرسه علاقه مند نبوده و از کاشی‌های طوسی و مشکی و نیمکت‌های چوبی رنگ و رو رفته چندان دل خوشی نداشتید همه چیز جور دیگری یکنواخت بود. در عوض امروز که به فضای آموزشی و تربیتی بچه‌ها اهمیت بیشتری داده می‌شود، می‌توان با چمن‌های مصنوعی، محیط آموزشی‌شان را به گونه‌ای تزئین کرد که به مدرسه و کلاس، ترغیب شوند. تصور کنید زمانی که زنگ می‌خورد و کودکان با هیجان و شوق به هر طرف حیاط می‌دوند، علاوه بر تأثیری که بر روحیه لطیف آن‌ها دارد، نوعی محافظ ایمن برای آن‌ها محسوب می‌شود تا در دویدن‌های کودکانه‌شان، آسیب نبیند. معجزه رنگ زیبای چمن را در روحیه کودکان نمی‌توان نادیده گرفت. در مقابل، به جای صرف هزینه‌های بسیاری که برای نگهداری و توسعه چمن‌های طبیعی به کار می‌رود، به سادگی می‌توانید با استفاده از چمن مصنوعی مدارس، در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

قیمت چمن مصنوعی برای مدارس

قیمت چمن مصنوعی برای مدارس به نسبت تجهیزات دیگری که برای حفظ ایمنی کودکان هنگام بازی استفاده میکنند بسیار مناسب تر است. برای مدرسه بهتر است از چمن مصنوعی چند منظوره استفاده کنید. چرا که در حیاط مدرسه انواع بازی بدمینتون، فوتبال، دو و… انجام می‌شود که شما با تجهیز چمن مصنوعی مدارس چند منظوره خیال‌تان از انجام هر بازی و ترددی روی چمن راحت می‌شود. اگر به دنبال یک چمن با کارایی بالای ۵ سال هستید که مقاومت و کارایی بالایی داشته باشد، هزینه اجرا، نصب و گارانتی چمن چیزی بالای ۱۳۰ هزار تومان است. برای راهنمایی بیشتر و دریافت قیمت چمن مصنوعی ارزان با کارشناسان سونار استار تماس بگیرید.

مزایای چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه

شاید در دوران مدرسه ما هم در مدارس به جای آسفالت ضمختی که بسیاری از ما خاطره افتادن روی آن را به خاطر داریم، از چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه استفاده می‌کردند، لذت بازی کردن و انداختن خودمان روی چمن، ما را بیشتر مشتاق درس خواندن و مدرسه رفتن می‌کرد.

  • یک بستر ایمن: چمن مصنوعی مدارس مانند یک ضربه گیر و لغزش گیر ثابت عمل می‌کند تا از زمین خوردن افراد جلوگیری کند. حتی در اثر افتادن روی زمینی با پوشش چمن، کودک دچار آسیب نمی‌شود. چون بر روی بستری نرم افتاده است. در زمستان که زمین یخ می‌زند و بستری لغزنده برای کودکان ایجاد می‌کند، چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه تا استاندارد ۳۰ درجه زیر صفر، می‌تواند در سرما مقاومت کند. با این وجود در صورتی که آنقدر برف آمده باشد که ناچار به برف روبی از سطح چمن شوید، پارو را در جهت خواب چمن حرکت دهید.
  • مقرون به صرفه: هزینه اضافه برایتان ندارد با کمترین امکانات و ابزار می‌توانید از آن مراقبت کنید. نوع پوششی که این چمن برای مدارس دارد در مقایسه با چمن طبیعی، از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است و هزینه‌های نگهداری از چمن طبیعی را هم ندارد. به خصوص در مکان پرجنب و جوشی مثل مدرسه، کفپوش ایمنی است. خطر لیز خوردن و آسیب در جایی که از چمن مصنوعی مدارس استفاده کردند، در مقابل سایر کف پوش‌ها بسیار پایین بوده است.
  • نیروی انسانی کمتر: هر چیزی نیاز به مراقبت دارد. همانطور که در مورد خرید اینترنتی چمن مصنوعی برای بالکن گفتیم، کف‌پوشی که از جنس چمن مصنوعی است، مراقبت کمتری دارد و نیروی انسانی و کادر مراقبتی کمتری را دربرمی‌گیرد. این در حالی است که شما با کمترین ابزار و نیروی انسانی، می‌توانید محیط پر نشاط، مفرح و فضای سبزی مثل پارک را که بچه‌ها عاشق آن هستند، برایشان ایجاد کنید.
  • پوششی برای تمام فصول: چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه را بدون هیچ نگرانی می‌توانید در فصول گرم و سرد استفاده کنید. نه در هوای سرد، خشک می‌شود و می‌پوسد و در هوای گرم، زیر نور آفتاب از بین می‌رود درنتیجه در هر فصلی از سال دانش آموزان می‌توانند روی آن بدوند و سرشار از شور و نشاط شوند.
  • کف‌پوشی برای تمام ورزش‌ها: زنگ ورزش در زمان ما همیشه روی آسفالت‌های حیاط می‌گذشت. فرقی نداشت که امتحان والیبال داشتیم یا دوی سرعت. هر چه بود و نبود باید روی همان کفپوش آسفالتی می‌گذشت. درعوض امروز با به کارگیری چمن مصنوعی در حیاط مدارس امکان انجام هرگونه رشته ورزشی روی آن وجود دارد. از فوتبال گرفته تا هر ورزش دیگری به راحتی بدون تغییر محیط و امکانات، می‌توانید در بستر چمن، اجرا کنید.
  • تمیزی، تمیزی و باز هم تمیزی: چند بار برایتان پیش آمده که حواستان نباشد و پایتان در چاله‌ای پر از آب و گل فرو رفته باشد؟ با چمن مصنوعی مدارس می‌توانید با چاله‌های پر آب و گل خداحافظی کنید. ضمن اینکه تمیز کردن چمن‌های مصنوعی نسبت به چمن طبیعی یا کف پوش‌های دیگر راحت‌تر است.

چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه

مرکز فروش چمن مصنوعی مدارس

ایرانیان سونار به عنوان بزرگترین وارد کننده چمن مصنوعی تزئینی در ایران یکی از حامیان اصلی ایمنی مدارس و دانش آموزان است. کاربرد چمن مصنوعی مدارس و مراکز آموزشی به عنوان یکی از کفپوش هایی که برای گروه سنی کودک مناسب سازی شده و نیز ایمنی و سلامت آن ها تضمین می کند، این محصول را به یکی از مهمترین کفپوش ها برای مدارس تبدیل کرده است. چمن­های مصنوعی مناسب این کاربرد مدل­های سافت و گرین با ارتفاع نخ ۲۵ و ۲۰ سانت هستند. اطلاعات بیشتر از این مدل ها را در اینجا بخوانید.

ویژگی های چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه

یکی از مهم‌ترین مکان‌هایی که برای انتخاب چمن مصنوعی مدارس باید آگاهی کامل از نوع چمن داشته باشید، مدرسه است. از آن جایی که مدرسه یک مکان پرتردد بوده، باید استاندارد لازم و ضربه پذیری مناسب را داشته باشد تا کودکان در امان بمانند. برای انتخاب بهتر نوع چمن مصنوعی، کارشناسان سونار استار آماده راهنمایی به شما عزیزان هستند. مهم‌ترین ویژگی های چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه شامل موارد زیر است:

  1. چمن مصنوعی دارای الیاف مقاوم: زمانی که قصد دارید چمن مصنوعی را در یک محیط پرتردد استفاده کنید، داشتن الیاف مقاوم یکی از اساسی‌ترین ویژگی‌هایی است که باید در نظر بگیرید. این ویژگی روی قیمت چمن مصنوعی برای مدارس و چمن مصنوعی مهد کودک هم تاثیر می گذارد و شاید نیاز باشد مبلغ بالاتری پرداخت کنید. مقاومت بالای الیاف در طول عمر چمن تأثیر گذار است بنابراین اگر می‌خواهید چمن مصنوعی مقاوم با طول عمر بالایی داشته باشید، قبل از خرید به الیاف آن توجه کنید.
  2. چمن مصنوعی مدارس با ارتفاع الیاف مناسب: ارتفاع مناسبی که برای چمن مصنوعی مدارس می‌توان به کار برد، ارتفاعی بین ۱۰ تا ۲۵ میلی متر است. چمن مصنوعی که الیاف کم ارتفاعی دارند، به راحتی شستشو و تمیز می‌شود. در صورتی که از الیاف بلند استفاده می‌کنید، برای پر کردن بین الیاف، از سیلیس استفاده کنید.
  3. چمن مصنوعی با تراکم مناسب: از آن جایی که مدرسه یک مکان پرتردد است، برای جلوگیری از کوبیده شدن و از بین رفتن زود هنگام، از چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه با تراکم مناسب استفاده کنید.

نکته مهم خرید: در نظر داشته باشید چمن مصنوعی را انتخاب کنید که دارای دیتکس بالا، الیاف و بکینگ مقاوم و ارتفاع مناسب باشد. برای افزایش طول عمر چمن مصنوعی مدارس و مقاومت در برابر فرسایش در هر متر مربع، حدود ۵ تا کیلوگرم، سیلیس استفاده کنید. در این مورد کارشناسان سونار استار با توجه به تخصص و تجربه‌ای که در این زمینه دارند، می‌توانند کمک‌تان کنند.

پرسش های متداول کاربران

مرکز فروش چمن مصنوعی مدارس کجاست؟

ایرانیان سونار به عنوان بزرگترین وارد کننده چمن مصنوعی تزئینی در ایران یکی از حامیان اصلی ایمنی مدارس و دانش آموزان است.

بهترین چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه چیست؟

چمن انتخابی باید الیاف مقاوم، طول عمر بالا و تراکم مناسب داشته باشد. کارشناسان سونار استار شما را برای خرید با توجه به نیازتان راهنمایی میکنند.

قیمت چمن مصنوعی برای مدارس چقدر است؟

بسته به متراژ حیاط و نوع چمن مصنوعی مورد نیاز شما قیمت ها متفاوتند. برای دریافت مشاوره با سونار استار تماس بگیرید.

تماس پیامک Whatsapp