چمن مصنوعی برای اتاق کودک

چمن مصنوعی برای اتاق کودک

چمن مصنوعی برای اتاق کودک 657 479 سوناراستار

استفاده از چمن مصنوعی در اتاق کودک، ایده ای منحصر به فرد است که امروزه والدین توجه زیادی به این مسئله می‌کنند. در واقع استفاده از چمن مصنوعی فضای اتاق کودک را بسیار شبیه به محوطه بیرون منزل جلوه میدهد. این موضوع می‌تواند احساس امنیت را به کودکتان بدهد و فرزندتان حس کند که در طبیعت به سر می‌برد و علاوه بر این موضوع، روحیه بسیار خوبی هم می‌گیرد. امروزه کارشناسان می گویند در کنار رشد جسمانی کودک، نیاز است که رشد روانی او هم تکامل یابد و رشد فرزندتان در محیطی طبیعی توام با ارامش کمک بسیار زیادی به سلامت روان او می کند. همین علت باعث شده است که کارشناسان معتقد باشند زمانی که نمی‌توانید کودک‌تان را به محیط های طبیعی ببرید می توانید با استفاده از چمن مصنوعی برای اتاق کودک طبیعت را به خانه تان بیاورید؛ که به این کار نوعی بازسازی محیط می‌گویند، و برای روح و روان کودک بسیار مفید است. چمن مصنوعی، مانند فرش در کف اتاق کودک پهن می شود و ترکیب چمن با نور آفتاب در اتاق منظره های بسیار زیبایی را به وجود می آورد.

مزایای استفاده از چمن مصنوعی برای اتاق کودک

الیاف چمن های مصنوعی دارای مواد ضد باکتری هستند. بنابراین از رشد باکتری ها و میکروب در فضای داخلی منزل جلوگیری می کنند. در چمن های طبیعی باکتری ها می توانند در سطوح مستعد، رشد کنند. اما در چمن مصنوعی این امکان وجود ندارد. زیرا چمن های مصنوعی از جمله سطوحی هستند که امکان رشد باکتری در آنها نزدیک به صفر است. همین موضوع باعث شده که این چمن ها برای اتاق کودکان بسیار مناسب باشتد.

شاید تا به حال دیده باشید، زمانی که چمن طبیعی دچار آتش سوزی می‌شود، کل چمن درگیر آتش می‌شود. اما باید بگوییم که در الیاف چمن های مصنوعی موادی به کار رفته است که در مقابل آتش بسیار مقاومند. این مزیت بسیار مهمی برای چمن مصنوعی به حساب می آید و والدین می توانند با خیال راحت از چمن مصنوعی برای اتاق کودک خود استفاده کنند.

چمن مصنوعی برای اتاق کودک در طولانی مدت دچار تغییر رنگ نمی شود و علاوه بر این، کهنگی و پوسیدگی نیز در آن نخواهید دید. بر خلاف چمن های طبیعی، چمن مصنوعی بر اثر حشرات، کشش، نیرو و سرما آسیب نمی بیند. می توانید چمن مصنوعی را برس بکشید که همین کار باعث ماندگاری طولانی مدت می شود. انتخاب چمن مصنوعی برای اتاق کودک بسیار بهداشتی بوده و یک طیف رنگی استاندارد دارد که بسته به سطح تیرگی و روشنی دکوراسیون اتاق کودک خود میتوانید رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید.. این چمن ها بسیار ضربه پذیر هستند؛ یعنی در اثر رفت و آمدهای مکرر به راحتی له نمی شوند و هیچگونه ماده سمی در ساختار و مواد اولیه آنها وجود ندارد. از بارزترین ویژگی های چمن مصنوعی می توان به شستشوی راحت آن اشاره کرد. این نوع کفپوش ها توسط مواد شوینده ضعیف و آب، بسیار راحت و آسان شسته و تمیز می شوند و پس از شست و شو، آب از طریق سوراخ ‌های بکینگ خارج می شود.

چمن مصنوعی به راحتی تمیز می شود و زباله هایی که درون آن می‌افتد را میتوانید به راحتی با دست جمع کنید یا با جاروبرقی بکشید. چمن های مصنوعی دارای تراکم بالایی هستند که همین علت باعث می شود ضربه پذیری و مقاومت آنها بالا برود. این نوع کفپوش ها دارای متریال صاف و نرم می باشند. چمن های مصنوعی مخصوص برای اتاق خواب دارای الیاف ۲۵ و ۱۵ میلیمتری می‌باشند. تراکم بیشتر چمن مصنوعی نشان دهنده کیفیت بسیار بالای محصول است. هر چقدر الیاف این نوع کفپوش ها متراکم تر باشند، گرد و غبار کمتری را به خود جلب می نمایند و ریخته شدن مایعات و آب روی این نوع چمن ها هیچ مشکل و نگرانی در پی ندارد و به راحتی از روی چمن مصنوعی عبور می کند.

چمن اتاق کودکمعایب چمن مصنوعی برای اتاق کودک

چمن های طبیعی در طول مدت از بین می‌روند و سوراخ هایی در وسط آنها به وجود می آید. این محفظه ها محل بسیار خوبی برای رشد حشرات و جانوران ریز هستند. زمانی که کودک شما روی این نوع چمن چهار دست و پا راه میرود، خطرات بسیاری او را تهدید می کند. لازم است بگویم چمن‌های مصنوعی به گونه ای طراحی شده اند که کودک شما قادر هست مدت طولانی روی آن بازی کند و حتی چهار دست و پا روی آن راه برود و هیچ مشکل و آسیبی او را تهدید نمی کند. علاوه بر آن الیاف موجود در چمن حس بسیار خوبی را به او منتقل می کنند. همانگونه که در بالا ذکر شد هیچگونه آسیبی به چمن مصنوعی وارد نمی‌ شود و الیاف آن له نمی شوند. علاوه بر اینها کوچک ترین خطری هم فرزندتان را تهدید نمی‌کند. چمن مصنوعی برای اتاق کودک از جمله محصولاتی است که به روحیه کودک کمک بسیاری کرده و سبب ایجاد یک محیط سرگرم کننده برای بازی می شود.

 انواع مختلف چمن مصنوعی

 چمن مصنوعی برای اتاق کودک انواع مختلفی دارد. چمن مصنوعی با الیاف بسیار ساده‌ و به شکل تخت بسیار مناسب این محیط است. عرض الیاف این نوع چمن ها کم می باشد. هنگامی که به الیاف دست میزنید متوجه می‌شوید که قدری چسبنده هستند. هنگام نگاه کردن به ظاهر چمن، بافت ابریشم به چشم خواهد خورد و می توان آن ها را به راحتی شست. برخی چمن های مصنوعی دیگر هستند که ساخت بسیار پیچیده تری دارند. این نوع چمن ها دوام، نرمی، لطافت و ظرافت  خاصی هم دارند و در برابر تغییر رنگ و اشعه یو وی بسیار مقاومند. این چمن مصنوعی را می‌توانید از سایت سونار استار خریداری کنید.

انواع رنگ و طرح چمن مصنوعی

چمن مصنوعی با انواع رنگ و مدلی که در بازار وجود دارد می‌تواند اتاق خواب کودک شما را فوق العاده شیک و زیبا کند. چمن های مصنوعی را می‌توان با ترکیب دو رنگ تولید کرد. این الیاف بسیار نرم و ظریف بوده و در برابر تغییر رنگ بسیار مقاومند.

تماس پیامک Whatsapp