چمن مصنوعی باغچه

چمن مصنوعی باغچه

چمن مصنوعی باغچه 1024 683 سوناراستار

یکی از مهمترین دلایل برای جایگزینی چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی ، نصب ساده و آسان آن است. به عنوان یکی از بزرگترین تامین کننده چمن مصنوعی تزئینی در ایران، تلاش بسیاری می کنیم تا بالاترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه کنیم. کیفیتی که موارد زیادی را شامل می شود و بخشی از آن به شباهت نزدیک چمن مصنوعی با چمن طبیعی مربوط می شود. ما همچنین تلاش می کنیم تا راهنماهای مفیدی را در زمینه بالابردن اطلاعات خریداران نسبت به چمن مصنوعی در وبلاگ خود ارائه کنیم. در همین راستا در این مطلب به یکی از رایج ترین سوال ها در هنگام خرید چمن مصنوعی پاسخ می دهیم: “چگونه چمن مصنوعی را جایگزین چمن طبیعی کنیم؟”

بهترین چمن مصنوعی برای باغچه

بهترین چمن مصنوعی برای باغچه شما با توجه به بودجه، نوع کاربری، شرایط محل نصب و میزان شدت استفاده از چمن و نگهداری آن تعیین می‌شود. این اطلاعات توسط سونار استار به شما داده می‌شود تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید. در صورتی که باغچه مورد نظرتان، برای بازی کودک یا انجام فعالیت‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد و یا حیاط‌تان به صورتی است که رفت و آمد در آن بالا بوده، بهتر است مدل‌های مقاوم‌تری را انتخاب کنید. چمن‌های مصنوعی با مقاومت بالا، آن دسته از چمن‌هایی است که دارای الیاف پایدار با دیتکس بالا بوده و شکل سطح مقطع آن به گونه‌ای است که در اثر استفاده زیاد، کوبیدگی یا ساییدگی پیدا نمی‌کند. در صورتی که چمن مصنوعی باغچه حالت تزئینی و پوشش سبز رنگ دارد و خیلی در معرض رفت و آمد قرار نمی‌گیرد، مدل‌های چمن مصنوعی تزئینی با الیاف سبک، گزینه بهتری است. در نتیجه اگر صرفا می‌خواهید چمن مصنوعی باغچه حالت کفپوش سبز رنگی باشد که فضای حیاط را زیبا کند، لازم نیست بیش از حد برای آن هزینه کنید. چمن مصنوعی‌های سبک‌تر قیمت کمتری هم دارند.

مرکز فروش چمن مصنوعی باغچه

انتخاب فروشگاهی که قصد دارید از آن چمن مصنوعی برای باغچه تهیه کنید، اهمیت زیادی دارد. در انتخاب فروشگاه چمن مصنوعی، سابقه، کیفیت، قیمت و رضایت مشتریان قبلی، تاثیر گذار است. اگر به دنبال بهترین مرکز فروش چمن مصنوعی باغچه هستید که از صفر تا صد کار انتخاب، حمل و نصب چمن مصنوعی را برعهده بگیرد و پس از خرید نیز با خدمات و پشتیبانی چمن، شما را همراهی کند، می‌توانید به مجموعه مشتریان سونار استار ایرانیان بپیوندید.

برای خرید چمن مصنوعی برای باغچه، نیازی نیست ساعت‌ها در بازار بگردید و در نهایت چمنی که از کیفیت و قیمت آن مطمئن نیستید، پیدا کنید. اگر می‌خواهید یک خرید مطمئن داشته باشید، سونار استار به عنوان اولین وارد کننده چمن مصنوعی در ایران، مجموعه‌ای از چمن‌های مصنوعی خارجی را در اختیارتان قرار داده است تا با توجه به نیازتان، چمن مصنوعی را انتخاب کنید. سونار استار بعد از خرید نیز شما را تنها نخواهد گذاشت و به طور رایگان کار نصب و اجرای چمن را برایتان انجام می‌دهد. به این ترتیب برای زیبا کردن محیط حیاط جهت بازی بچه‌ها و روحیه خودتان، بهترین چمن مصنوعی باکیفیت را برای باغچه‌تان می‌توانید با چند کلیک و با قیمت و کیفیت مناسب، از سونار استار تهیه کنید تا هربار که به حیاط نگاه می‌کنید، از کفپوش سبزی که انتخاب کردید، لذت ببرید.

مزایای خرید چمن مصنوعی باغچه

در حال حاضر که با گسترش جمعیت جهان و کاهش منابع طبیعی از جمله کمبود آب و خشکسالی های پی در پی، محققان محیط زیست چمن مصنوعی برای باغچه را بهترین جایگزین برای چمن طبیعی می دانند. چرا که حتی یک قطره مصرف آب ندارد و بیشتر از ۱۰ سال می تواند بدون نگهداری و مراقبت جایگزین چمن طبیعی باشد. از طرفی چمن طبیعی نیاز به مراقبت در دوره های کوتاه از جمله از بین بردن علف هرز، کوتاه کردن و آبیاری چمن و .. را دارد. مسئله ای که با توجه به ماشینی شدن دنیای امروز و مشغله هایی که افراد بیش از پیش با آن درگیر هستند، بسیار بی اهمیت جلوه می کند و بیشتر از همیشه باعث اتلاف وقت صاحبان زمین می شود. برای مثال فضای سبز طبیعی کوچکی را در مقابل خانه خود در نظر بگیرید که هفته ای یکبار نیازمند رسیدگی و اختصاص زمان است.

نکته: در شرایط پرفشار امروز که حتی برخی خانواده ها فرصت وقت گذرانی کنار یکدیگر یا آشپزی و خرید را ندارند، به نظر منطقی نمی آید که برای کوتاه کردن چمن مقابل خانه شان زمانی را اختصاص دهند.

نصب چمن برای باغچه

زمین را آماده نصب چمن مصنوعی کنید. خاکی که چمن طبیعی روی آن کاشته شده و پرورش پیدا کرده باید به طور کلی تغییر کند. این تغییرات شامل حفاری آن تا عمق چند سانتی و پر کردن با خاک جدید است. خاک جدیدی که مانع رشد علف های هرز در زیر چمن مصنوعی شود. مرحله بعد زهکشی اصولی و مناسب سطح مورد نظر است تا مطمین شوید که چمن مصنوعی به حالت استاندارد روی آن نصب می شود. برای انجام درست این کار می توانید از کارشناسان نصب شرکت ایرانیان سونار کمک بگیرید. گام بعدی ایجاد یک پایه درست برای نصب چمن مصنوعی است. لازم است که سطح زیر چمن مصنوعی را به سطحی سفت و بدون فرورفتگی تبدیل کنید. در اصطلاح تخصصی به این لایه هاردکورت می گویند اما می توانید با مخلوطی از شن و ماسه به سادگی این لایه را ایجاد کنید. این لایه در عین حال که زمین شما را سفت می کند، از رشد علف های هرز نیز جلوگیری می کند.

حالا نوبت آن رسیده تا بسته به ابعاد زمین تان چمن مصنوعی را تهیه کرده و همینطور نسبت به مساحت، از انواع منگنه یا چسب برای محکم کردن چمن روی زمین استفاده کنید.  لازم است که مراحل پهن کردن چمن روی زمین را به دقت انجام دهید. جهت خاب نخ های چمن مصنوعی و همچنین نحوه قرار گرفتن لایه های رول ها در کنار یکدیگر از دیگر نکات مهمی است که پس از نصب چمن مصنوعی میزان رضایت شما را از آن بالاتر می برد. ما در گذشته در دو مطلب به صورت متنی و ویدیویی مراحل نصب چمن مصنوعی را گام به گام توضیح دادیم و هر آنچه برای این کار لازم است را ذکر کرده ایم که می توانید بخوانید.  این مطلب نیز به طور ویژه به جایگزینی چمن مصنوعی با چمن طبیعی می پردازد و قصد دارد به این سوال پاسخ دهد که آیا اگر در زمینی چمن طبیعی کاشته شده باشد، می توان به جای آن چمن مصنوعی به کار برد.

    تماس پیامک Whatsapp