چمن مصنوعی باغ

چمن مصنوعی باغ

چمن مصنوعی باغ 640 426 سوناراستار

خرید چمن مصنوعی باغ

همه ما با دیدن زیبایی‌های طبیعت، همچون درخت و گل و رودخانه، زنده می‌شویم و انرژی تازه‌ای می‌‌گیریم. شرایط زندگی مکان رفتن به طبیعت را به طور معمول از ما گرفته است. اما برای ما که زندگی پیچیده امروزی‌مان در خانه‌های آپارتمانی می‌گذرد چطور؟ خرید چمن مصنوعی ارزان و طراحی باغمچه کوچکمان هم روحمان را نوازش میدهد. تصور کنید پس از یک روز پر کار که به خانه می‌روید، استراحت‌تان در دل باغ و باغچه خانگی بگذرد، که با گلدان‌های زیبا و فضای سبز جمع و جور تزیین شده است. چه لذت و آرامشی بالاتر از نوشیدن چای و ریلکس کردن در باغ خانگی خودتان؟ در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه حتی در متراژ کم، یک باغ یا باغچه سرسبز و خانگی درست کنید که فضای استراحت و آرامش شما باشد.

مزایای چمن مصنوعی برای کف باغ

زیبایی چشم‌گیری که رنگ چمن مصنوعی برای کف باغ در روحیه و فضای اطراف شما ایجاد می‌کند، غیر قابل انکار است. در مقابل انواع کف پوش‌هایی که برای باغ استفاده می‌شود، چمن مصنوعی به خاطر داشتن ویژگی‌های مقاومی که دارد، به صرفه و اقتصادی است و دردسر کمتری دارد. به جای استفاده از چمن طبیعی، می‌توانید چمن مصنوعی را برای کف باغ استفاده کنید چون:

 • با توجه به طول عمر بالایی دارد، به صرفه و اقتصادی است.
 • هزینه نگهداری و مراقبت از پایین است.
 • به نسبت چمن طبیعی، به راحتی می‌توانید چمن مصنوعی را با وسایل تزئینی دیگر باغ ست کنید.
 • معماری و طرح چمن مصنوعی باغ نسبت به طبیعی، برای باغ شیک‌تر و آسان‌تر است.
 • امکان تمیز کردن و شستشوی آن راحت‌تر از چمن طبیعی یا کف پوش‌های دیگر است.
 • نیازی به کوددهی و مراقبت‌هایی که چمن طبیعی لازم دارد، نیست.
 • چمن مصنوعی برای کف باغ، در برابر گرما و سرما مقاوم است و بخاطر جنس الیافی که دارد، پایدارتر است.

قیمت چمن مصنوعی برای باغ

با توجه به نوع جنس چمن، ارتفاع و نوع الیاف و طرح چمن مصنوعی باغ که انتخاب میکنید، قیمت چمن متفاوت است. با این وجود، در دراز مدت نسبت به کف‌پوش‌های دیگر برایتان به صرفه‌تر است. چمن مصنوعی باغ، نیازی به آبیاری، کوددهی و هرس ندارد و همین موارد تا حد زیادی هزینه نگهداری باغ را پایین می‌آورد. برای اطلاع دقیق از قیمت چمن مصنوعی برای باغ، می‌توانید با کارشناسان سونار استار در ارتباط باشید. به خاطر داشته باشید هزینه حمل و نصب چمن، در سونار استار رایگان بوده و با توجه به رقابتی بودن قیمت‌ها، با قیمت مناسب عرضه شده است.

بیشتر بخوانید: آموزش نصب چمن مصنوعی

طرح چمن مصنوعی باغ

حتما لازم نیست شما یک سرمایه هنگفت کنار بگذارید یا یک طرح چمن مصنوعی باغ پیچیده برای ساختن محیط زیبا در اطراف‌تان داشته باشید. می‌توانید از ترکیب چمن مصنوعی با متریال‌های دیگر، فضایی را در باغ‌ یا باغچه خانگی‌تان درست کنید که هر کسی از بودن در آن لذت ببرد و هوس کند ساعت‌ها در آن جا بماند. می‌توانید از طرح چمن مصنوعی با سنگ، ترموود یا کنار سنگریزه استفاده کنید و از فضای دلنشینی که به باغ‌تان داده لذت ببرید. ترکیب چمن مصنوعی باغ با ترموود که نوعی چوب حرارت داده شده است، جذابیت زیادی را بوجود می‌آورد. حتی اگر تنها چند درخت و گیاه در باغچه‌تان است به سادگی می‌توانید با یک طرح چمن مصنوعی باغ آن را به یک باغ خانگی زیبا تبدیل کنید.

انواع چمن مصنوعی برای کف باغ

برای استفاده از چمن مصنوعی برای کف باغ، شما می‌توانید نوع چمن‌تان را با توجه به کاربردی که از آن انتظار دارید، سفارش دهید. چمن مصنوعی که برای باغ به کار می‌رود، اغلب دارای الیافی با سطح مقطع مناسب هستند که در برابر تردد و حرکت، مقاوم باشند. تراکم بالا کمک می‌کند که چمن‌ها دیرتر دچار فرسایش شوند و بکینگ مناسب، از پوسیدگی چمن جلوگیری کرده و انسجام الیاف را بیشتر می‌کند. سپس از مشاوره و راهنمایی با کارشناسان سونار استار می‌توانید چمن مصنوعی برای باغچه موردنظرتان را در یکی از انواع زیر پیدا کنید:

 • چمن مصنوعی آمیتیس ۴۰
 • چمن مصنوعی سافت
 • چمن مصنوعی گرین
 • چمن مصنوعی ویکتوریا
 • چمن مصنوعی گرین ۲۰
 • چمن مصنوعی موکتی

ویژگی های چمن مصنوعی برای باغچه

ویژگی‌های چمن مصنوعی برای باغچه برای هر مورد متفاوت است. چمن‌های مصنوعی به دو نوع تزئینی و ورزشی تقسیم می‌شوند. چمن مصنوعی باغ و چمن مصنوعی مناسب مهد کودک از سری چمن‌های مصنوعی تزئینی محسوب می‌شود. ارتفاع الیاف چمن مصنوعی های تزئینی اغلب بین ۸ تا ۳۰ میلی متر است و ظاهری تزئینی و زیبا دارند. مرغوبیت یک چمن مصنوعی را می‌توانید با ویژگی‌هایی مانند ویژگی زیر بسنجید:

 1. مقاومت و تراکم الیاف چمن: تراکم الیاف چمن مصنوعی باغ بایستی به حدی باشد که در برابر رفت و آمد و تردد زیاد مقاوم بوده و دچار فرسایش کمتری شود.
 2. بکینگ چمن: بکینگ لایه چمن مثل کفی زیر کفش عمل می‌کند که برای حفظ یکپارچگی و جلوگیری از پارگی چمن مصنوعی برای باغچه به کار می‌رود. لایه مشکی رنگ با الیاف بافته است.
 3. نسبت ارتفاع الیاف و تراکم بافت: این گزینه در تغییر شکل الیاف و مقاومت در برابر کوبش چمن موثر است.

نکت مهم خرید: برای خرید چمن مصنوعی باغ، با توجه به انواع مختلفی که در بازار است، بهتر است قبل از خرید، از یک متخصص مشورت بگیرید. تشخیص مرغوبیت چمن مصنوعی برای باغچه، نکته‌ای است که می‌توانید در این مورد به تخصص کارشناسان حرفه‌ای سونار استار اعتماد کنید و زیباسازی باغ خود را به آن بسپارید. گارانتی چمن‌ها شما را از بابت خدمات پس از فروش راحت کرده و یک خرید مطمئن برایتان به ارمغان می‌آورد.

  تماس پیامک Whatsapp